تبلیغات
اعتراض پرستاران به بی عدالتی - قائم مقام معاونت آموزشی وزارت بهداشت: 17واحد آموزشی پرستاری و مامایی دانشگاه آزاد به علت نداشتن کیفیت تعطیل شدند

 قائم مقام معاونت آموزشی وزارت بهداشت:

17واحد آموزشی پرستاری و مامایی دانشگاه آزاد به علت نداشتن کیفیت تعطیل شدند

قائم مقام معاونت آموزشی وزارت بهداشت گفت: 17 واحد آموزش پزشكی دانشگاه آزاد در سراسر كشور در رشته‌های مانند پرستاری و مامایی به دلیل نداشتن كیفیت لازم توسط وزارت بهداشت تعطیل شد.

17واحد آموزشی پرستاری و مامایی دانشگاه آزاد به علت نداشتن کیفیت تعطیل شدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظام پرستاری به نقل از خبرگزاری فارس، سید امیر محسن ضیایی با بیان اینكه برخی از واحدهای آموزش در دانشگاه آزاد از نظر كیفیت آموزشی بسیار مطلوب هستند، اظهار داشت: اینكه كیفیت آموزشی در دانشگاه آزاد پایین است موضوعی نیست كه در تمام بخش‌های آن جاری باشد اما به نوعی طبیعی است كه قسمت‌هایی از آن اختلال آموزشی دارد.

وی با بیان اینكه كارشناسان وزارت بهداشت به طور پیگیر در حال بررسی و بازرسی از این واحدهای آموزشی هستند، تصریح كرد: در برخی رشته‌ها مانند دندانپزشكی دانشگاه آزاد فوق‌العاده بخش‌های خوبی دارد كه در همین زمینه و برخی رشته‌های دیگر موضوع اجازه برگزاری دوره دستیاری در این دانشگاه را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

ضیایی ادامه داد: اما 17 واحد آموزشی دانشگاه آزاد را در رشته‌هایی مانند پرستاری و مامایی به دلیل نداشتن كیفیت لازم آموزشی در شهرستان‌های مختلف كشور تعطیل كردیم.

ضیایی یادآور شد: دانشگاه آزاد بسیار گسترده است لذا چند هفته پیش با رئیس دانشگاه آزاد جلسه‌ای داشتیم و آنها صریحاً پایبندی خود را به مصوبات و قوانین وزارت بهداشت اعلام كردند.

وی گفت: وزارت بهداشت دانشگاه آزاد را شریك خود در آموزش پزشكی می‌داند.


EJVRXQGVUF \RXUPXVLFORRS !